#1 2010-11-14 13:15:23

 Arinix

Uliczny wojownik

4034613
Skąd: Tyle dzieci w RF'ie?
Zarejestrowany: 2010-01-20
Posty: 160
Punktów :   

Poradnik MT

Tak jak w temacie. Opisze tu swoją wiedzę o MT .
To najpierw zacznę od tego, co to właściwie jest te MT. MT- Muay Thai (tajski boks). Jego cena to 27k caratów. To dobry scroll mimo małego combo.
MT jest najlepsze na moona, ponieważ potrafi wyrzucić za barierkę, ale jeśli chodzi o np. demo, to lepsze jest MG (mao gong). A oto combosy MT (dla osób które nie wiedzą jakie są )
Legenda: p-x k-c
pppk- bez tego combosa MT byłoby słabe. Dzięki temu combosowi można wyrzucać przeciwników z mapy (za barierki też).
kkk- wdg mnie najmniej potrzebny combo.
pkk- wdg mnie przydatny combos na boss mode.
jak się nim posługiwać? To już zależy od sposobu gry. Opiszę tu jak ja się nim posługuje.
Z tym scrollem przeciwnika najlepiej atakować od wszystkich stron, nie tylko z jednej. Jeśli będziemy bić z jednej strony, przeciwnik będzie przewidywał nasze ruchy (ale doświadczeni gracze powinni o tym wiedzieć więc nie piszcie takich postów jak: 'po co napisałeś takie gówno?'). Najlepiej powalać przeciwników na ukos. W moonie jeden udany wyrzut na ukos najczęściej kończy się dedem przeciwnika.
Zachęcam do kupowania MT ponieważ mimo małego combo to dobry scroll. 2 miesiące go mam i nigdy nie żałowałem, że go kupiłem.


IGN VendeQ
Level 13
Klasy Striker, Elemental, Soul Fighter, Alchemist.
Scrolle W ch*j
Exo Tyle samo co scrolli.

Offline

 

#2 2010-11-14 14:37:45

Irbis

Bokser

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 204
Punktów :   

Re: Poradnik MT

To poradnik? mogłeś to napisać w temacie ze scrollem... w sumie nie wniosłeś nic nowego ale ok...

Offline

 

#3 2010-11-14 16:04:05

 Arinix

Uliczny wojownik

4034613
Skąd: Tyle dzieci w RF'ie?
Zarejestrowany: 2010-01-20
Posty: 160
Punktów :   

Re: Poradnik MT

W sumie racja, to wygląda jak zachęcenie do MT prawda?


IGN VendeQ
Level 13
Klasy Striker, Elemental, Soul Fighter, Alchemist.
Scrolle W ch*j
Exo Tyle samo co scrolli.

Offline

 

#4 2010-11-14 16:07:50

 NeoChomik

http://s24.postimage.org/okg5sqm8h/friend.png

637372
Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 1905
Punktów :   
IGN: NeoChomik
Gildia: Żadna- jestem samotnym wilkiem

Re: Poradnik MT

Arinix napisał:

Tak jak w temacie. Opisze tu swoją wiedzę o MT .
To najpierw zacznę od tego, co to właściwie jest te MT. MT- Muay Thai (tajski boks). Jego cena to 27k caratów. To dobry scroll mimo małego combo.
MT jest najlepsze na moona, ponieważ potrafi wyrzucić za barierkę, ale jeśli chodzi o np. demo, to lepsze jest MG (mao gong). A oto combosy MT (dla osób które nie wiedzą jakie są )
Legenda: p-x k-c
pppk- bez tego combosa MT byłoby słabe. Dzięki temu combosowi można wyrzucać przeciwników z mapy (za barierki też).
kkk- wdg mnie najmniej potrzebny combo.
pkk- wdg mnie przydatny combos na boss mode.
jak się nim posługiwać? To już zależy od sposobu gry. Opiszę tu jak ja się nim posługuje.
Z tym scrollem przeciwnika najlepiej atakować od wszystkich stron, nie tylko z jednej. Jeśli będziemy bić z jednej strony, przeciwnik będzie przewidywał nasze ruchy (ale doświadczeni gracze powinni o tym wiedzieć więc nie piszcie takich postów jak: 'po co napisałeś takie gówno?'). Najlepiej powalać przeciwników na ukos. W moonie jeden udany wyrzut na ukos najczęściej kończy się dedem przeciwnika.
Zachęcam do kupowania MT ponieważ mimo małego combo to dobry scroll. 2 miesiące go mam i nigdy nie żałowałem, że go kupiłem.

podałeś kilka combosów. raczej tych podstawowych jak mniemam.
teraz sam twierdzisz że to reklama MT (zachęcenie do kupna) sądząc po tym co napisałeś przede mną.
Zamykam...


http://i41.tinypic.com/4hyypf.png
http://steamsignature.com/card/1/76561197994252834.png
Chcesz pogadać? Steam ID: neochomik

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lunamt2board.pun.pl www.virusmt2.pun.pl www.boniuots.pun.pl www.newcoolserver.pun.pl www.fcbarca1899.pun.pl