#31 2009-11-02 16:58:03

 K0NIK0

Mistrz Sagi

4938976
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 3856
Punktów :   
IGN: K0NIK0

Re: Skarga ;) na ZonEPK

ZonEPK napisał:

Jezu jakie nooby sa na tym forum to masakra..Skąd mialem wiedziec ze on ma 9 lat? Przedstawil mi sie "czesc mam 9 lat "...?Poza tym wątpie w to bo o swoim braciszq przypomnial sobie w miesiac po "scammie" , poza tym nie wiedzialem , ze 9 -latki znaja tak dobrze ortografie .
A co do uzytkownikow : zal mi was
Otóż z przyczyny takiej , że jakis idiota wkręca wam ze to bylo jakies dziecko , to odrazu go wspieracie , mowicie ze jestem bez serca , ze scammmuje dzieci zeby miec wiecej kasy..poza tym czemu zaden admin nie reaguje na slowa "gnojek" itd. W innych przypadkach daje warny , lub stosuje cenzure.
A i jeszcze jedno :
@up  starasz sie pokazac ze jestes starszy , chcesz zaimponowac mlodszym , czy byc fajny? Uzywasz takich slow i zwrotow , ze jak sie czyta cale zdanie to najpierw chce sie plakac , pozniej smiac , a po chwili nie widac w tym zdaniu najmniejszego sercu .

A i tak ogolnie , nie przyznaje sie dlatego zebyscie mi wybaczyli , tylko robie to dlatego , bo taka jest prawda.Poza tym jezeli admin uwaza to za sluszne , to niech mnie zbanuje.

scam to scam i tak czy siak jesteś żydem (nie w sensie religijnym >_>) i c****m ^^ Taka prawda
DoKiL... BANA MU! btw...zal to mi będzie Ciebie jak wrócę do rf-a

Ostatnio edytowany przez K0NIK0 (2009-11-02 16:58:26)


http://steamsignature.com/profile/polish/76561197990522699.png

Offline

 

#32 2009-11-02 17:06:18

TheFang

Mistrz Shaolin

12279691
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 865
Punktów :   

Re: Skarga ;) na ZonEPK

Dokładnie bana mu , bo mnie cieć wkurza , żal mi was co to za teksty ...? Żal to nam ciebie i to że on ma ty nie wiedziałeś ile on ma lat to nic nie zmienia ... Scammer to scammer a scammerów trzeba tępić ..!! Bana mu !

Offline

 

#33 2009-11-02 17:17:40

ZonEPK

Zbanowany

16007904
Skąd: Grudziadz
Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 64
Punktów :   

Re: Skarga ;) na ZonEPK

Was jara to slowo "Ban" , czy  chcecie zmniejszac ilosc Polakow na RF ? W sumie to drugie by sie przydalo..
Dobra no comment
A poza tym jezeli to takie dziecko , choc w to watpie , ale zalozmy ze tak jest , to moze odpowiedzialem mu na jakies pytanie , a on mi wyslal bo mnie lubil xD. No na to wychodzi , tu nie ma zadnych dowodow , tylko screeny z giftow .Przeciez takie dziecko nie wie co robi <haha>.

Offline

 

#34 2009-11-02 17:52:01

Irene

Uliczny wojownik

Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 154
Punktów :   

Re: Skarga ;) na ZonEPK

ZonEPK napisał:

Jezu jakie nooby sa na tym forum to masakra..Skąd mialem wiedziec ze on ma 9 lat? Przedstawil mi sie "czesc mam 9 lat "...?Poza tym wątpie w to bo o swoim braciszq przypomnial sobie w miesiac po "scammie" , poza tym nie wiedzialem , ze 9 -latki znaja tak dobrze ortografie .
A co do uzytkownikow : zal mi was
Otóż z przyczyny takiej , że jakis idiota wkręca wam ze to bylo jakies dziecko , to odrazu go wspieracie , mowicie ze jestem bez serca , ze scammmuje dzieci zeby miec wiecej kasy..poza tym czemu zaden admin nie reaguje na slowa "gnojek" itd. W innych przypadkach daje warny , lub stosuje cenzure.
A i jeszcze jedno :
@up  starasz sie pokazac ze jestes starszy , chcesz zaimponowac mlodszym , czy byc fajny? Uzywasz takich slow i zwrotow , ze jak sie czyta cale zdanie to najpierw chce sie plakac , pozniej smiac , a po chwili nie widac w tym zdaniu najmniejszego sercu .

A i tak ogolnie , nie przyznaje sie dlatego zebyscie mi wybaczyli , tylko robie to dlatego , bo taka jest prawda.Poza tym jezeli admin uwaza to za sluszne , to niech mnie zbanuje.

Trusk pisz jak prostak, ponieważ inaczej on nie zrozumie co miałeś na myśli.

Człowieku scam to scam koniec tematu czy oszukasz 9-latka czy też 15 to nie ma znaczenia, czy jest jakaś różnica od wyrwania torebki 20-letniej osobie a 30 ?? NIE !!!! Mnie nie interesuję czy ktoś został oszukany czy nie, ale z tekstem

ZonEPK napisał:

A co do uzytkownikow : zal mi was

włączyłeś do tego też mnie... tak więc kto jest większym debilem ten kto okrada czy ten co trochę podkolorował historyjkę ?? Odpowiedz jest jasna. Mi tak jak i połowie (lub większości) ludzi tu nikt nie pomógł na starcie... sami dochodziliśmy do tego co obecnie mamy i jakoś udało się bez oszustw. Wydaje mi się że gdy nasz admin wbije na ten temat to zrobi to co słuszne. Btw. nie interesuje mnie twoje żałosne wychowanie i skłonności do złodziejskiego fachu, ale boli mnie to że gówniarz taki jak ty (reprezentujesz granicę wieku 13 lat) słucha donguralesko i tak reprezentuję między innymi moją sub-kulturę. Gdybyś szanował trochę siebie oraz swoich rodziców [ponieważ to oni cię (nawet nie opłaca się pisać Cię z dużej litery)wychowali] to byś nie okradł innych, tylko zwykła szmata okrada innych i tyle, a zamiast zgrywać mądrego było trzeba zamknąć pysk i siedzieć cicho do czasu aż admin coś postanowi.

Wybaczcie za oschły ton wypowiedzi ale jestem jaka jestem i aż krew się we mnie gotuję gdy widzę takie wypowiedzi jak jego.


ZonEPK napisał:

Was jara to slowo "Ban" , czy  chcecie zmniejszac ilosc Polakow na RF ? W sumie to drugie by sie przydalo..

Właśnie pokazujesz że by się przydało. Nic dziwnego że po tym cały rf uważa Polskich graczy za śmieci.

ZonEPK napisał:

No przyznam sie

ZonEPK napisał:

A poza tym jezeli to takie dziecko , choc w to watpie , ale zalozmy ze tak jest , to moze odpowiedzialem mu na jakies pytanie , a on mi wyslal bo mnie lubil xD. No na to wychodzi , tu nie ma zadnych dowodow , tylko screeny z giftow .Przeciez takie dziecko nie wie co robi <haha>.

fail...


http://img36.imageshack.us/img36/3787/suoupavlichenkobykokost.jpg

Offline

 

#35 2009-11-02 18:07:07

ZonEPK

Zbanowany

16007904
Skąd: Grudziadz
Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 64
Punktów :   

Re: Skarga ;) na ZonEPK

@up Gratuluje Ci , i jestem zdumiony tym , że umiesz pojechac kogos intelektualnie , a nie starasz sie byc madrym i piszesz slowa typu "refermowalny" itd.  , lecz mysle ze lepiej oszukac , przyznac sie i powiedziec tez ze sie popelnilo blad , niz pisac ze okradlem 9 latka , wiedzac , ze wiekoszosc forum to dzieci , ktore zaczna pisac "ty scammujesz dzieci , DokiLek Bana mu !!!".

Wiem , ze nie zachowalem sie dobrze .

Ps. Mysle ze Irene ma racje i jak mowilem , jesli admin uwaza to za sluszne niech mnie zbanuje..ale na razie widze ze nie chce sie zadnemu adminowi , tylko WisNia wszedl i pochwalil sie itemami zamiast wypowiedziec sie na temat (bez obrazy..). Ok dobra róbcie co chcecie ^^. I napisalem "zal mi was" , bo to juz denerwuje , jak po raz dziesiaty uzytkownicy zamiast sie udzielic pisza "mysle , ze jest winny, DokiL bana mu !! Ban Ban Ban !!!!!! " .. To juz jest takie glupie , ze az mnie smieszy. Ok dobra tyle mialem do powiedzenia , czekam na adminow (ktorzy mam nadzieje wkoncu sie pokaza) .



Wsumie Irene nie wiem po co sie tak spinasz i piszesz o rodzicach , o tym , że jestem źle wychowany <lol>.
To tylko gra , na tym nie konczy sie swiat ^^ ..serio .To ze mialem zly dzien , bylem znudzony juz monotonnym zbieraniem po 100 caratow na to MT , jakis dzieciak mi spammowal czyms w stylu "sprzedaj astro"  rzucilem mu tekst ok jak chcesz to mi wyslij (...) , ja ci wysle bagu , uwierzyl...Uwierzcie mi nie chcialem go oszukac ale sie stalo *bum* xD. Ok to tyle..troche sie rozpisalem.

Nara

Ostatnio edytowany przez ZonEPK (2009-11-02 18:12:51)

Offline

 

#36 2009-11-02 18:11:19

Irene

Uliczny wojownik

Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 154
Punktów :   

Re: Skarga ;) na ZonEPK

ZonEPK napisał:

@up Gratuluje Ci , i jestem zdumiony tym , że umiesz pojechac kogos intelektualnie , a nie starasz sie byc madrym

mądra jak coś


http://img36.imageshack.us/img36/3787/suoupavlichenkobykokost.jpg

Offline

 

#37 2009-11-02 18:16:02

ZonEPK

Zbanowany

16007904
Skąd: Grudziadz
Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 64
Punktów :   

Re: Skarga ;) na ZonEPK

up@ Wieeem , to juz z nerwow xd.

Juz nawet zaczalem wjezdzać na adminow
Ale to na serio denerwuje jak cale forum mowi "Dokilek Bana mu" , a DokiLka nie ma .. juz od 3 dni jak sie nie myle ( przynajmniej nie udzielal sie w mojej sprawie >.<)

Offline

 

#38 2009-11-02 18:19:57

 DoKiL

http://s23.postimage.org/uzr4p51c7/admin.png

4869773
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 1398
Punktów :   
IGN: BobbySinger
Gildia: Hussars

Re: Skarga ;) na ZonEPK

ZonEPK napisał:

up@ Wieeem , to juz z nerwow xd.

Juz nawet zaczalem wjezdzać na adminow
Ale to na serio denerwuje jak cale forum mowi "Dokilek Bana mu" , a DokiLka nie ma .. juz od 3 dni jak sie nie myle ( przynajmniej nie udzielal sie w mojej sprawie >.<)

Przyznałeś się do scamma człowieku
Czekałem na tą wypowiedź :> Ban 4eva for you


http://i278.photobucket.com/albums/kk103/moonlightpoison/3-8.jpg

Offline

 

#39 2009-11-02 19:15:23

WisNia

http://s23.postimage.org/uzr4p51c7/admin.png

9178515
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2624
Punktów :   
IGN: WisNia
Gildia: Oath

Re: Skarga ;) na ZonEPK

Od siebie tylko dodam, że nie reagowałem, ponieważ tutaj zrobił się czysty "flame war" i tak naprawdę trudno było wydać jakikolwiek werdykt, ze względu na to, że nie było żadnych dowodów na scam - screeny giftów niewiele mówią i nie wskazują na scam.
Skoro osoba oskarżona przyznała się do popełnionego czynu, to było już oczywiste, że należy mu się ban, lecz to już robota DoKiLa.


http://25.media.tumblr.com/cb5041f161422df5763a21368569204e/tumblr_mz92n2M4Mm1rw3pzao2_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sniper.pun.pl www.htcsmart.pun.pl www.gloriavictus.pun.pl www.dupakupaprzeczyszczenie.pun.pl www.inkwizycja.pun.pl