#1 2017-10-29 12:04:47

Piszczu

http://s24.postimage.org/okg5sqm8h/friend.png

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 1159
Punktów :   
IGN: Sheichi
Gildia: ---

Blade&Soul

http://i.imgur.com/qDZMWcs.png]



W tym temacie pragnę omówić grę, przy której spędziłem jak na razie 1,5 roku, a mowa tu o...
...Blade&Soul



Blade&Soul jest dynamicznym MMORPG rozwijanym pod skrzydłami NCSoft'u o pięknej grafice, świetnej fabule oraz dobrym endgame. Nie jest to jednak gra dla "casuali", co prawda poziomy do pewnego momentu idą dość szybko (przynajmniej teraz, wcześniej nie było tak kolorowo), to zgarnięcie dobrego ekwipunku może zająć naprawdę kawał czasu. Gra może z początku wydawać się trudna, czy też nudna, ale z biegiem czasu gdy poduczysz się grania swoją klasą, ogarniesz mechaniki oraz wczujesz się w fabułę, to Blade&Soul przyssie was na dobre kilka godzin.



W grze mamy do wyboru jedną z czterech ras:
Jin - z wyglądu nie różni się od przeciętnego człowieka. Płeć żeńska może mieć największe walory spośród innych ras http://cs411820.vk.me/v411820725/67d2/S5Fd1Bayhi4.jpg

Gon - Ludzie o masywniejszej budowie ciała i ciemniejszej skórze niż w/w Jin

Lyn - Istotki, które z wyglądu przypominają dzieci, cechą charakterystyczną jest posiadanie przez nich zwierzęcych uszu i ogonów

Yun - Rasa praktycznie nie różni się od Jin'a. Jest troszkę wyższa i "bardziej elegancka". Występuje tylko w płci żeńskiej.

Jeśli chodzi o klasy, to mamy:

=Walka w zwarciu=

- Blade Master -
Wojownik walczący mieczem jednoręcznym. Dostępny dla Jin oraz Yun

- Kung Fu Master -
Jak sama nazwa mówi, jest to mistrz Kung Fu. Główną bronią są rękawice. Dostępny dla Jin, Gon oraz Yun

- Assasin -
Typowy łotrzyk walczący z ukrycia, wyposażony w sztylet. Klasa ekskluzywna dla Jin

- Destroyer -
Potężni wojownicy posługujący się wielkimi toporami. Klasa ekskluzywna dla Gon

- Blade Dancer -
Klasa mylnie porównywana do Blade Master'a. Do walki używa Lynblade'ów. Klasa ekskluzywna dla Lyn

=Walka na odległość=

- Force Master -
Odpowiednik maga w innych grach mmo. Force Master jako broni używa bransolety. Dostępny dla wszystkich ras

- Warlock -
Mroczniejszy odpowiednik Force Master'a, który ma możliwość przywołania demona. Do walki używa brzytwy. Dostępny dla Jin, Lyn oraz Yun

- Gunslinger -
Jedyny strzelec w grze korzystający z pistoletów. Dostępny dla Jin oraz Yun

- Summoner -
Klasa, która w dużej mierze opiera się na korzystaniu zarówno z naszej postaci jak i z przyzwanego przez nią chowańca. Główną bronią jest laska. Klasa ekskluzywna dla Lyn

=Walka mieszana=

- Soul Fighter -
Połączenie Kung Fu Master'a oraz Force Master'a. Korzysta z jednej rękawicy. Dostępny dla Jin, Gon oraz Yun



Moja opinia: Gra jest naprawdę świetna! Dowiedziałem się o jej otwartej becie, spróbowałem i od razu przypadła mi do gustu. Gram nie przerwanie od oficjalnego otwarcia serwerów, aż do dziś. Nic poza świętej pamięci RF'em nie przykuło mnie na tak długo, a coś czuję, że nie za szybko odejdę od tej gry :3

Jeśli ktoś z was jest zainteresowany grą to zapraszam! Można mnie znaleźć na serwerze "Jinsoyun" pod nickiem Killiya

Jeśli już grasz bądź zaczynasz swą przygodę, to zapraszam również na kanał Discord
BNS Polska

Jeszcze aby wam zaprezentować jak mniej więcej wygląda rozgrywka, przedstawiam wam nieudolne streamy (ostrzegam, nie jestem mistrzem tej gry xD)







Tutaj od min 16:40 bo z początku to same przygotowania :3


Offline

 

#2 2017-10-29 16:11:07

Begin

Profesjonalista

Skąd: .
Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 2096
Punktów :   
IGN: I beg you
WWW

Re: Blade&Soul

A ja słyszałem od znajomego, że ta gra jest mocno p2w i nie warto zaczynać, jeśli nie zamierzam nic/mało wydawać $$


No one knows what the future holds. That's why its potential is infinite.

Offline

 

#3 2017-10-29 21:27:03

Piszczu

http://s24.postimage.org/okg5sqm8h/friend.png

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 1159
Punktów :   
IGN: Sheichi
Gildia: ---

Re: Blade&Soul

Begin napisał:

A ja słyszałem od znajomego, że ta gra jest mocno p2w i nie warto zaczynać, jeśli nie zamierzam nic/mało wydawać $$

Tutaj, prawdziwe pieniądze zazwyczaj wydaje się na rzeczy kosmetyczne typu skiny do broni czy ubranka. Owszem, można kupić rzeczy typu: materiały do ulepszenia broni, czy też paczki z itemami, ale jest to bardzo drogi zakup to raz. Dwa, przedmioty te są teraz łatwiejsze do zdobycia za sprawą ostatniego update'a. Po trzecie, to nie ma sensu wydawać kupy kasy na ulepszanie ekwipunku skoro nie potrafi się grać swoją postacią (już wiele razy spotkałem się z przypadkami, gdzie gość z eq o wiele lepszym od mojego nie nadrabiał z dps'em, już nie wspominając o tym, że nie znał mechaniki boss'ów). Jeśli już chcesz naprawdę kupować przedmioty z Item Shop'u, to jest możliwość sprzedawania zarobionego w grze gold'a na walutę do IS. Jedyną rzeczą która może ułatwić rozgrywkę to konto premium, ale służy ono głównie do posiadania priorytetu logowania w przypadku przepełnienia serwerów.

Z mojej strony to raczej tyle Gorąco zapraszam do gry, a jeśli się nie spodoba, to trudno, każdy ma swój gust.

Offline

 

#4 2018-02-12 16:19:01

Begin

Profesjonalista

Skąd: .
Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 2096
Punktów :   
IGN: I beg you
WWW

Re: Blade&Soul

I jak, dalej grasz?


No one knows what the future holds. That's why its potential is infinite.

Offline

 

#5 2018-02-24 18:09:46

Piszczu

http://s24.postimage.org/okg5sqm8h/friend.png

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 1159
Punktów :   
IGN: Sheichi
Gildia: ---

Re: Blade&Soul

Jak najbardziej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uwmmibm.pun.pl www.rapujacepierogi.pun.pl www.narutoshinobiworld.pun.pl www.ak.pun.pl www.lamker.pun.pl