#1 2012-08-10 18:04:05

 K0NIK0

Mistrz Sagi

4938976
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 3856
Punktów :   
IGN: K0NIK0

Sprzedam lub wymienię

Jako iz nie ma takowego działu zamieszczam temat tutaj.

Witam wszystkich!

Mam na sprzedaż bądź wymianę oryginalne konto premium minecraft. Konto nie jest zbanowane, na żadnym polskim znanym czy też jak wolicie polsko-globalnym serwerze, nie wspominając o zagranicznych, na które się nie zapuszczałem. Konto działa od bety 1.2 lub 1.3, (już nie pamiętam dokładnie) i działa do dzisiaj. Istnieje jeden minus odnośnie emaila. Email na tym koncie minecraft jest mój osobisty, na którym pozbierało się pełno spamu i reklam. W tym całym syfie nie wiem czy jest tam coś o mnie bądź wartościowego. Czytałem, że ponoć można za pośrednictwem prośby skierowanej do Mojang zmienić email na koncie.
Z tego co się zdążyłem zoorientować to na maila przychodzi tylko mail z linkiem do refreshu hasła.

Nick na tym koncie to: Kaitso. Czytałem, że mają wstawić opcję ustawienia nicku, który będzie się wyświetlał innym na serwerach.

W przypadku sprzedaży:
-Karta/kod PSC od 20 zł do 40 zł ze zmianią emaila
-Karta/kod PSC 20 zł bez zmiany maila.

W przypadku wymiany:
-zaskoczcie mnie czymś, ale od razu uprzedzam, że nie ma mowy o kontach do gier (typu do mmorpg'a za którymś tam high lvlem i wypas eq).


Jest możliwość założenia aukcji na allegro, ale wątpie by była potrzebna.

Zainteresowanych proszę składać oferty tutaj. Postaram się odpowiadać, a w przypadku zainteresowania przeze mnie jakąś ofertą odezwę się na pw.



@sprzedane. zamknąć

Ostatnio edytowany przez K0NIK0 (2012-08-19 13:37:26)


http://steamsignature.com/profile/polish/76561197990522699.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xfenix.pun.pl www.yamahayzserver.pun.pl www.xiaolingamepbf.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.mafiapokemonuff.pun.pl