#1 2009-01-15 17:46:28

Xorimo

Świeżak

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 3
Punktów :   

Combo

Witam. Jestem nowym użytkownikiem i na wstępie chciałbym się przywitać. Z racji tego iż jest to bodajże jedyne polskie forum (?) chciałbym zapytać Was, inaczej: poprosić o pewną radę. Jest tak, że czasami widzę jak ludzie tworzą piekielnie duże comba (zazwyczaj dragonem, ale on za astro) i widziałem fajne w mao gong, który jest za 29k. I tu kieruje pytanie. Jak tworzyć takie comba? Bo bezsensowne klikanie to tylko kilka 3-4 hity, a comba są po 8-12 (akurat w mao gong widziałem 12-13). Aktualnie mam scrolla kung fu i jakoś żadnego fajnego comba nie udało mi się ułożyć xP Więc czy wie ktoś jak takie cudeńka robić?
Z góry dzięki ^^

Pozdro

Offline

 

#2 2009-01-16 08:23:23

MatiDR

http://s24.postimage.org/okg5sqm8h/friend.png

Skąd: Kraków/Proszowice
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 704
Punktów :   

Re: Combo

Na początku cię witam

Wyjaśnie ci na przykładzie Kobudo(15k) Normalnie kobudo ma 4 ciosy z reki ale jak wcisniesz te wlasnie ciosy i znowu zaczniesz wciskać to zrobisz combo 6-8. Tak też jest z innymi stylami mają one większą ilość ciosów w sobie więc bez problemu można zrobić spore combo. Najważniejsze jest żeby poznać jak zrobić to combo. Polecam patrzeć na YouTube. Tam napewno znajdziesz jak zrobić większe combo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tolkien.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.narutoarenagier.pun.pl www.klasa1lnowysacz.pun.pl www.pretorianie.pun.pl