#1 2011-08-23 15:15:25

 santoru

Świeżak

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 13
Punktów :   

Uncharted 2 : Among Thieves

Uncharted 2 : Among Thieves (PS3)
Uncharted to seria gier o przygodach Nathana Drake'a, nie lubi on stać w miejscu ,kocha on ekscytujące przygody , jego najlepszym przyjacielem jest Sully (Sullivan) , Elena (reporterka) oraz Chloe która mu pomaga.
Gra to przygodówka oraz strzelanka są w niej przeróżne zagadki , wspinaczki , można atakować z pięści rzadkie w strzelankach tego typu, najlepsze są oczywiście bronie, jest tu ich duży zasób. m.in. AK-47 (Podstawowa broń),pistolet (Podstawowa broń), M4 (ciągły ogień) , FAL ( namierzanie, atak przerywany) , RPG-7 (Bazooka), Snajerka(1Shot=1Kill) oraz różnego rodzaju pistoletu. Tryb przygody jest świetny 5poziomów trudności,
Trudni przeciwnicy.

Multiplayer:

Gramy z graczamy przez internet, możliwość zakupowania postaci (kostium),Boostery(dopalacze)-bardzo dobre wspomagacze, oraz róznego typu prowokacje np. naśmiewanie się,pompka itp. Najlepsze w tym jest, ze można expić, dzięki temu możemy zdobywać coraz nowsze rzeczy. Ale do zakupienia ich potrzebne są nam pięniądze na nasza korzyść dostajemy ją za każdy mecz który stoczymy.

Tryby gry:

-Jak zawsze w tego typu strzelanek Team DeathMatch tzn. która drużyna pierwsza dostanie 50pkt wygrywa (1pkt=1kill)



-Eliminacja do 3 wygranych , ma się po 1zyciu na każdą runde,trzeba wyeliminować wszystkich graczy z drużyny przeciwnej.



-GoldRush zdobądź złoty posążek i dostarcz go do skrzyni.



-PvE (Przetrwanie) , gracz + 2 osoby przeciw botom jest 10rund.
-brak filmiku-

-Co-oP , Zwykła runda tak jak w solo tylko ze z przyjaciółmi



Grę oczywiście polecam, sam ją mam :3



Uncharted 2 :
Moje IGN: Maciejozo LvL:37 Kostiumy : Villian : Dragon , Hero : Jeff (kamerzysta)
Ulubiona broń:M4 Boostery:Pewna stopa , Cicho bieg

Ostatnio edytowany przez santoru (2011-08-26 13:50:32)


Rumble Fighter: [LvL : 20]
Nick : Santoru / Klasa : Soul Fighter / Scroll : Lucha Libre / Exo : <Franky> <Electronica>
http://dobre.pro/478
http://i51.tinypic.com/2pzjr78.png

Offline

 

#2 2011-08-24 10:31:33

 MaXiokSo

Hitman

Skąd: Urwany z Choinki
Zarejestrowany: 2010-07-06
Posty: 960
Punktów :   

Re: Uncharted 2 : Among Thieves

Gra jest świetna !!!
Przeszedłem ją parę razy i nadal jest frajda :>
Postacie, które tu spotkasz są jak dla mnie unikalne
Już 3 mam zamówioną :d

Offline

 

#3 2011-08-28 10:21:18

Gandek

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Uncharted 2 : Among Thieves

Wiem że podobno jest spoko ale jej nie mam bo mam xboxa 360 ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-neo.pun.pl www.waracademy.pun.pl www.zetateam.pun.pl www.klasati.pun.pl www.sportoweforum.pun.pl