#1 2009-07-04 23:26:01

SonicXeK

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-07-02
Posty: 26
Punktów :   

Runes Of Magic

Runes Of Magic

Gra MMORPG stworzona przez tajwańskie studio Runewaker Entertaiment. Wszyscy, którzy są fanami gry World of Warcraft, ale nie mają pieniędzy na płacenie abonamentu lub grania na prywatnych lub pirackich serwerach będą wniebowzięci. A to dlatego, że akcja RoM jest wzorowana na świecie World of Warcraft i wykorzystuje ten sam silnik graficzny. Do wyboru mamy 6 klas: Warrior, Mage, Scout, Rogue, Priest, Knight.
Każda klasa oczywiście różni się systemami skili, walki oraz czarów. Gra posiada wiele urozmaiceń, które rzadko widujemy w innych tego typu produkcjach np. Obszerny system dwuklasowości, możliwość doboru umiejętności według własnych upodobań, areny oraz wojny gildii, system reputacji, możliwość zbudowania domu który będziemy mogli urządzić według własnego pomysłu, PvP polegające na rywalizacji Server vs Server, specjalny radar w grze, który pomoże nam znaleźć przeciwników, bogactwa oraz przedmioty potrzebne do wypełnienia zadań oraz wiele wiele innych. Akcja programu ma miejsce w rozległym uniwersum fantasy, gdzie na fanów sieciowych potyczek czeka ponad 600 różnorodnych misji. Gra jak na razie jest w fazie open beta, oficjalnie będzie otwarta w marcu, pozostaje nam tylko czekać. Runes of Magic polecam graczom, którzy grali w World of Wacraft i nie tylko, ponieważ jak do tej pory to właśnie RoM rządzi Darmowym MMORPG'owym podziemiem.


Oficjalna Strona
      http://www.runesofmagic.com/


Strona Fanów
     http://runesofmagic-online.pl/

Wymagania:

Direct - 9.0c
Procesor - 1,8 GHz
Pamięć RAM - 512 Mb
Karta Graficzna - 128 Mb
Dysk Twardy - 7 GB

Plusy:
+ Wysoki Budżet Podczas Tworzenia Gry
+ Bardzo Dużo Funkcji
+ Możliwość Gry PvP
+ Bardzo Dobra Grafika
+ Ponad 600 Qestów !!!
+ Wspaniała Muzyka
+ Bardzo Wiele Podklas


Minusy:
- Według Mnie Wogóle

Waga Instalki:   Okolo 4GB

Ostatnio edytowany przez SonicXeK (2009-07-04 23:26:27)

Offline

 

#2 2009-07-31 01:05:22

Xawero

Karateka

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 305
Punktów :   

Re: Runes Of Magic

gra dobra nie grałem (nie chce sciągać) ale wiem że dobra bo kilka osób z mojej szkoły<klasy> mówi że zajefajna ;D


No cóż, RF jest jak narkotyk, powrót pod nickiem XaweroJr!
Kiedyś miałem opis z nickiem Xawcio, ale zacząłem i skończyłem w 2 dni, tu się szykują większe plany!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.highrpmklub.pun.pl www.narutowalka.pun.pl www.informatyka2008.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.wilkis7.pun.pl