#1 2010-10-24 17:52:27

Tear

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 7
Punktów :   

CursedWizoo

A więc witajcie , wiem jak mnie uwielbiacie *sarkazm* ALE chce wam coś napisać mianowicie moje 2 konto Imaimashii które już poznaliście zostało zbanowane , NeoChomik odszedł a ja odchodze razem z nim , już nie będe zakładać multikont ale chce wam napisać jedno. Te forum już upadło , ludzie "kluczowi" poodchodzili/pobanowano ich (NeoChomik , FireFrog ...) a wasze zachowanie (no dobra większości) jest żałosne , wjeżdzacie na siebie zamiast trzymać sztame , są tu jakieś drama wojny Savigato - ADA/DA. To jest śmieszne... Broniłem Ethicala i zrobiłem to słusznie , chcieliście zacząć go wyzywać a sami nie lepiej zapewne wyglądacie , dobrze że wstawił foto z neta , fajne trapy robi na takich jak wy. Myślicie że jeżeli ktoś wam inaczej odpowie jak chcecie to odrazu flamewary? Komedia , fajna drama. Jak to pisał Zerina : MOAAAAAAAAR drama plx , róbcie tak dalej a pobanujecie sie wszyscy na amen i te forum będzie bez użytkowników tylko: multikonta albo czytelnicy którzy chcą zobaczyć jakieś recenzje scrolla i tyle. Odszedł Chomik odejde i ja , jeżeli możecie nie zamykajcie tego tematu ani nie banujcie mnie dzisiaj , chcę zobaczyć komentarze.

Do K0NIK0 i innych hejterów :

Dopiero jutro.

GL&HF w czytaniu.(Miłej lektury)


                                                                                                                                             CursedWizoo


http://img837.imageshack.us/img837/8629/sygnaxdd.jpg

Offline

 

#2 2010-10-24 18:02:51

Adamozo

http://s24.postimage.org/okg5sqm8h/friend.png

169405
Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 712
Punktów :   

Re: CursedWizoo

Pa


Nick: Adamozo
Lvl: 51
Posiadane scrolle: Same astro
Posiadane exo: Jeszcze więcej astro

Offline

 

#3 2010-10-24 18:33:50

 Virgon

Profesjonalista

I don't want to hurt you.
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 2336
Punktów :   

Re: CursedWizoo

Lul może i forum troszkę się pogorszyło ale to tylko dzięki użytkownikom jeśli ci to nie odpowiada to Ciao kakao I tyle ^.^
Próbujesz być cwany ^^? Piszesz, że ludzie kluczowi poodchodzili, dopiero wtedy kiedy znikną, jakoś nigdy wcześniej tego nie ujmujesz?
Jeśli znowu odejdzie ktoś znany napiszesz, że forum upada?
Ogar plox *-*
Pewno próbowałeś zasugerować, że bez tych ludzi forum jest do d(&^ i tak dalej, ale tak nie jest. Może i żal fire i neo ale na pewno forum zostanie, tych 2 tylko pomagało w miłym jego użytkowaniu, ale nie byli kluczowi w jego udziale. Forum przede wszystkim tworzą wszyscy użytkownicy, a nie 2-3 osoby. To od użytkowników zależy czy forum przetrwa, czy nie, w tym wypadku padło, że użytkownikom nie spodobało się twoje zachowanie... TRUDNO, mogłeś to przeżyć zamiast prawić udawane mądrości(taka prawda ) i po prostu nie zwracać na nie uwagi... Sam wybrałeś pozycję jednego z najmniej lubianych ludzi na forum. Twoja decyzja, twoje żalenie się i cała reszta. Mówiłeś, że nawzajem na siebie wjeżdżamy, a tak naprawdę to ty nas zdenerwowałeś i to na CIEBIE wjeżdżaliśmy, a nie na wszystkich innych. Co do wojny DA-Savigato, to zwykłe sprzeczki między gildijne, jak wszędzie w sporcie/polityce/klanach no i grach komputerowych. To po prostu 2 przeciwnie zestawione gildie, kłótnie to rzecz naturalna ^^. Tyle ode mnie, mam nadzieję, że nie skomentujesz w swój "inteligenty" sposób: "własnie takich odpowiedzi oczekiwałem, to pokazuje jak nisko jesteście"

Offline

 

#4 2010-10-24 18:48:05

 gubiak

http://s7.postimage.org/h5vfqe3jb/mod.png

Skąd: Właśnie nie wiem...
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3972
Punktów :   

Re: CursedWizoo

Ima aka cursed - you just fragged yourself - ban był na tydzień.

Wojna pom. savigato i DA ? proszę cię, to nie tylko my mieliśmy do nich jakieś wąty ale jeszcze inni użytkownicy, którzy najwyraźniej nie tolerowali ich zachowania w grze i na forum.

Ethical jest trollem ale co na to poradzimy >_> to, że popierasz takie postępowanie również nie świadczy o tobie najlepiej.

A teraz skoro przekazałeś nam już swoje głoszenie końca. Zamykam


http://www.anime-planet.com/images/users/signatures/Gubiak.jpg
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojownicykosmosu.pun.pl www.ega.pun.pl www.narutofan.pun.pl www.minecraftrl.pun.pl www.sp16.pun.pl