#1 2009-03-21 16:23:50

SmoQu

http://s24.postimage.org/okg5sqm8h/friend.png

1241453
Skąd: Żagań
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Rozmowa z Administracją [Jak pisać]

Postanowiłem napisać jakiś poradnik/zasadę która pomogłaby wam nauczyć się rozmawiać tak by nie odrzucano was od razu. Dużo osób z forum do mnie pisze w sprawach błahych, przy których wystarczyłoby użyć opcji "szukaj".

1. Nie zaczynamy zdania od "poklikasz?", nie interesuje nas szybka znajomość z kimś z forum. Do tego służy ChatBox oraz Prywatna Wiadomość.

2. Jeśli masz jakiś problem, najpierw użyj opcji "szukaj", jeśli nic nie znajdziecie, odsyłam was do wujka Google, który powinien wam pomóc.

3. Jeśli nie możecie znaleźć rozwiązania waszego problemu, wtedy możecie do nas pisać.

4. Tak jak już wspominałem, nie zaczynamy wiadomości zwrotem typu "poklikamy?". Jeśli chcesz porządnie napisać wiadomość, najpierw się przywitaj, a nie zaczynaj od "ej". Niektórzy sobie tego nie życzą. Gdy już się przywitamy (Witam, Cześć itp.) opisujemy swój problem w jednej wiadomości, nie spamujemy każdego słowa osobno, gdy ktoś tak robi, po prostu nie zwracam na niego uwagi.

5. Nie możecie być nachalni. Napiszcie wiadomość i poczekajcie, jeśli będziemy mieli czas to odpowiemy. Dużo osób pisze do mnie tak:
"jesteś?
ej no odpisz
weź nie bądź taki
dobra nie to nie..."
I to jest cała rozmowa. Nie bądźcie dziećmi, miejcie trochę cierpliwości.

6. Nie przeszkadza mi nieużywanie polskich znaków, sam tak piszę więc jest mi to obojętne.

7. Nie przeklinamy...

8. Jeśli piszesz do nas w sprawie np. jak zdobyć darmowe astro? Przeczytam tylko i wyłączam okienko z tym rozmówcą. Taki sposób jest opisany i jak na razie lepszego nie znalazłem.

9. Główne wiadomości jakie do mnie piszecie dotyczą punktu 8. Jeśli coś wam nie działa, starajcie się wypełnić inną ofertę. Nie jestem wszechwiedzący i nie mogę wam pomóc we wszystkim.


http://i41.tinypic.com/x3zd74.jpg
Where do we go from here? How did it disappear?
It's hard to see with our own eyes
These times (these lies)
We've been hypnotized

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rapujacepierogi.pun.pl www.narutoshinobiworld.pun.pl www.ak.pun.pl www.uwmmibm.pun.pl www.lamker.pun.pl